Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

pytanie do zorientowanych w przepisach:
czy jesli dzisiaj (piatek 31) nikt nie odejdzie , to mamy zapewniony skład do zimowego okienka ?
|
Z polskich klubów zawodnicy mogą jeszcze odejść np do Curacao gdzie okno otwarte będzie jeszcze przez 36 dni.
A tak poważnie jest jeszcze kilka lig w których okna będą jeszcze otwarte np. Czechy, Ukraina, Portugalia, Rumunia. Tu jest lista
https://www.transfermarkt.pl/statistik/transferfenster . Zawodnicy też mogą odejść w przypadku rozwiązania kontraktu z winy klubu.