Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21934
Stary 31.08.2018, 05:26
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
pytanie do zorientowanych w przepisach:

czy jesli dzisiaj (piatek 31) nikt nie odejdzie , to mamy zapewniony skład do zimowego okienka ?
Z polskich klubów zawodnicy mogą jeszcze odejść np do Curacao gdzie okno otwarte będzie jeszcze przez 36 dni.
A tak poważnie jest jeszcze kilka lig w których okna będą jeszcze otwarte np. Czechy, Ukraina, Portugalia, Rumunia. Tu jest lista https://www.transfermarkt.pl/statistik/transferfenster . Zawodnicy też mogą odejść w przypadku rozwiązania kontraktu z winy klubu.
Odpowiedz cytując