Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9064
Stary 30.08.2018, 07:28
rafalp_r22 napisał(a):Wyświetl post
.....
Ludzie stracili zaufanie do tego zarzadu i TS bo co raz wiecej rzeczy wychodzi. Stracili zaufanie i kibice i sponsorzy - jak inaczej mozna wytluamczyc brak pozyskania jakiegokolwiek sponsora przez ostatnie 1,5 roku? Wszystko to co wpadalo to male umowy partnerskie warte 40-60 tys rocznie..

Byla szansa zeby zatrudnic kogos z zewnatrz, ze srodowiska biznesowego - to by pomoglo troche poprawic PR/zaufanie
Ciezko sie zgodzic z tym co napisales. Pomysly ktore wymieniles to raczej sposoby na poprawe "dnia meczowego" a nie zwiekszajace nasza frekwencje.

NAszym targetem nie moga byc ludzie nie zwiazani z klubem, tzw klienci, gdyz nie sa zadnym gwarantem osiagniecia wpływów z dnia meczowego. To grupa bardzo podatna na wiele czynnikow, ktore moga zdecydowac ze np. za 2 tyg juz sie nie pojawia na stadionie.

Co tu wiecej mowic, gra i wyniki maja bardzo istotny wplyw na frekwencje. Nie mozna zapominac tez o pilkarzach, najlepiej by bylo kilka ciekawych nazwisk i przedewszystkim Polacy z ktorymi kibice moga sie utozsamiac i identyfikowac.

Tu trzeba sie skupic na ludziach ktorzy kibicuja Wisle, kidys byli na stadionie a z racji roznych powodow ich obecnie nie ma. Celowal bym w osiedla i fancluby, gdzie jest zasiana wiara w Wisle ale wiele osob czy rodzin raczej nie spedza czasu przy R22.

Te bzdury o czarnym PR i niby wplywie chuliganki na frekwencje to mozna wlozyc miedzy bajki. Ktos kto kibicuje Wisle doskonale orientuje sie co i dlaczego. Zna nasza sytuacje i kilka wiekszych lub mniejszych niepowodzen nie powoduje odpuszczenia Wisly...W szlagiery sie pojawiaja, wtedy to juz nie przeszkadza?

Klub musi zadbac o kibicow Wisly. Musi zbudowac nowe relacjie miedzy kibicem a klubem, pokazac tym ktorzy byli lub nie zawsze sa, ze warto sie pojawiac i kibicowac ukochanemu klubowi.
Ci ludzie nie stoja w kolejkach po bilet, Ci ludzie nie wyrywaja wlosow gdy kolejka po piwo, Ci ludzie kibicuja Wisle.
Trzeba zbudowac 14-15 tys tych pewnych. Tych na ktorych klub zawsze moze liczyc.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 30.08.2018 o godz. 07:32.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując