BlurgH napisał(a):

Odniosę się do propozycji z pierwszego postu.
1. Reklamy meczów - dla mnie bomba, ale w jaki sposób ? Plakatowanie ? Płatna reklama na YT/FB ?
2. O usprawnieniu sprzedaży biletów mówi się od dawna, ale czy jest jakiś efekt ? Ja mam blisko z pracy na stadion, zawsze kupuję parę dni przed meczem dla wszystkich, którzy idą ze mną i nigdy nie miałem problemu z zakupem, jakbym nie miał blisko, to pewnie bym kupował w internecie.
3. Ceny biletów w tej chwili są bardzo przystępne, jeśli drużyna będzie tak dalej grała, to nie widzę powodów, dla których nie można by było przełknąć +5zł na bilecie, zwłaszcza, że można zostawić sektor dziecięcy za 1zł i bonusy z tytułu KKR3+. Ale to chyba temat na drugą rundę.
4. Nie wiem, jaki możemy mieć wpływ na terminarz, gdzieś mi się plącze tylko argument, że przy takim stylu grania C+ może chcieć umieścić nasze mecze w prime time (czyli sobota/niedziela) - chodzi o oglądalność.
5. Nie kupuję online, więc się nie wypowiem.
6.Atrakcje kibicowskie: Póki ciepło, fajnym pomysłem była możliwość spotkania piłkarzy na rynku i pokopania sobie z nimi, pomysłów na konkurs jest pewnie sporo, aczkolwiek zakładam, że na forum są ludzie bardziej kompetentni niż ja.
7.Na forum padały kwestie dogadania się z MPK w sprawie podstawienia dodatkowych autobusów/tramwajów - moim zdaniem dobry pomysł, aczkolwiek kwestia dojazdu samochodem to kwestia indywidualna, logistyka nie musi być uciążliwa jeśli podejdzie się do niej z głową.
8.Nie mam zdania ,bo się nie znam.
9. Moja propozycja - po wygranym meczu łatwiej jest zabrać kogoś nowego na mecz, więc trochę w tym jest naszej kibicowskiej pracy, żeby na fali pozytywnych informacji o Wiśle, ściągnąć 1 albo więcej osobę, która do tej pory nie chodziła, albo dawno nie była.
Sam pomysł z tematem na forum bardzo mi się podoba.
|
Bonusy na Rodzina 3+ już są na rodzinnym. Da(ło) się kupić w necie. Nie wiem jak w tym roku bo -chodzimy z młodym na A.
Ale jak już się ktoś wybiera na F to niech kibicuje jak na rodzinnym, a nie na C. Niektórych rzeczy na F nie powinno być, bo dzieci mają również matki. A to może powodować problemy z wyjściem na następny mecz.