Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.08.2018, 11:11
Odniosę się do propozycji z pierwszego postu.


1. Reklamy meczów - dla mnie bomba, ale w jaki sposób ? Plakatowanie ? Płatna reklama na YT/FB ?

2. O usprawnieniu sprzedaży biletów mówi się od dawna, ale czy jest jakiś efekt ? Ja mam blisko z pracy na stadion, zawsze kupuję parę dni przed meczem dla wszystkich, którzy idą ze mną i nigdy nie miałem problemu z zakupem, jakbym nie miał blisko, to pewnie bym kupował w internecie.
3. Ceny biletów w tej chwili są bardzo przystępne, jeśli drużyna będzie tak dalej grała, to nie widzę powodów, dla których nie można by było przełknąć +5zł na bilecie, zwłaszcza, że można zostawić sektor dziecięcy za 1zł i bonusy z tytułu KKR3+. Ale to chyba temat na drugą rundę.
4. Nie wiem, jaki możemy mieć wpływ na terminarz, gdzieś mi się plącze tylko argument, że przy takim stylu grania C+ może chcieć umieścić nasze mecze w prime time (czyli sobota/niedziela) - chodzi o oglądalność.
5. Nie kupuję online, więc się nie wypowiem.
6.Atrakcje kibicowskie: Póki ciepło, fajnym pomysłem była możliwość spotkania piłkarzy na rynku i pokopania sobie z nimi, pomysłów na konkurs jest pewnie sporo, aczkolwiek zakładam, że na forum są ludzie bardziej kompetentni niż ja.
7.Na forum padały kwestie dogadania się z MPK w sprawie podstawienia dodatkowych autobusów/tramwajów - moim zdaniem dobry pomysł, aczkolwiek kwestia dojazdu samochodem to kwestia indywidualna, logistyka nie musi być uciążliwa jeśli podejdzie się do niej z głową.
8.Nie mam zdania ,bo się nie znam.
9. Moja propozycja - po wygranym meczu łatwiej jest zabrać kogoś nowego na mecz, więc trochę w tym jest naszej kibicowskiej pracy, żeby na fali pozytywnych informacji o Wiśle, ściągnąć 1 albo więcej osobę, która do tej pory nie chodziła, albo dawno nie była.



Sam pomysł z tematem na forum bardzo mi się podoba.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując