Wyświetl pojedynczy post
Wiślak88
Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25501
Stary 24.08.2018, 13:48
Ty tak serio? Zawalił wszystko, co mógł zawalić. Proste piłki albo wypluwa przed siebie albo łapie na raty. Jeśli chodzi o grę nogami, to mówisz o tych nerwowych wykopach z Płockiem, kiedy zwlekał ile mógł i w końcu kopał w atakującego go piłkarza przeciwnika? Wątpię, żeby ktokolwiek już go skreślał, ale chłopak wprowadza bardzo dużo nerwowości i dla mnie póki co jest tykającą bombą.
Odpowiedz cytując