Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

ej mam fajny pomysł !
rob to rozbudowane (tylko przesledz odpowiednie srednie z kilku poptrzednich sezonow)
i pisz zawsze ile zostaje do zdobycia pkt do :
- utrzymania sie w lidze (14 miejsce po 37 kolejce)
- grupy mistrzowskiej (8 miejsce po 30 kolejce)
- pucharow (4 miejsce po 37 kolejce) *
- mistrza (wiadomo)
i wtedy kazdy juz w zaleznosci od stopnia kontaktu z rzeczywistoscia bedzie sobie robil wlasne interpretacje
* poniewaz opcja pucharowa to hurraoptymizm, wiec i optymistycznie zakladam ze wynik pucharu polski da puchary 4-temu miejscu w lidze , zreszta tak czesto bywa
|
Wrzuciłem to w temat o statystyce.
Po 5 kolejkach nie wygląda to tak źle
