Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 19.08.2018, 21:58
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
To jest pewnie jedno z wyjaśnień dlaczego był taki skład na Amikę. Prasa obstawiała, że raczej Buchalik i "żelazny" skład.
Trener zrobił inaczej i wygrał.
Co więcej mimo "elektrycznego" Lisa (znów najniższa nota wg weszLo) nie zdecydował się na zmianę bramkarza. Wydaje mi się, że trener uważa, że dopóki nie ma wpadki lub kontuzji nie zmienia się bramkarza. Lis wpadki jeszcze nie ma, a Buchalik zawalił nam mecz w Białymstoku.
Jest jeszcze to że na Lisie możemy zarobić, a na Buchaliku nie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując