Żuraw91 napisał(a):

Cierzniak(Dolha) - Stolarski Kokoszka Velez Kaczorowski - Guerrier Mączyński Surma(Handzlik) Zając - Carlitos Svitlica
Ahh, chciałbym zobaczyć taki skład na boisku, legendy <3 Trybuny szalałyby z radości
|
Nie wiem co tu robią Guerrier i Svitlica.
Pierwszy nie był tytanem intelektu, ale trochę miłych chwil dał, a do jego pieprzenia, że kocha Legię nie przywiązywałbym większej uwagi. O Svitlicy z kolei mało kto pamięta, zagrał tu niecałe dwa mecze.