Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1928
Stary 13.08.2018, 09:23
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Kto tak mówił o nas ? Bo każdy kto był blisko Wisły wiedział, ze Cupiał zaniedbuje budowy fundamentów zdrowego klubu (akademia,marketing,itp) i kiedyś nam się to odbije czkawką - co właśnie się dzieje.

W 7 powody są troche inne. Bo przecież akademie mają, marketing też.nie najgorszy, funkcjonalny stadion ...
Tam po prostu Miodulski przeiwestował i to grubo
Chodzi mi bardziej o cytat z tekstu "Wydaje się, że z Legią jest trochę jak z potężnymi bankami – jest za duża, aby upaść. W Warszawie jest tak dużo firm, jest też tak dużo majętnych kibiców, lub też po prostu ludzi, którzy chętnie ociepliliby swój wizerunek, że udałoby się uchronić Legię przed katastroficznym scenariuszem." - u nas podobnie myślano, o mitycznym kręgu krakowskich przedsiębiorców gotowych przejąc klub itd.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując