Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1927
Stary 13.08.2018, 09:13
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
http://weszlo.com/2018/08/13/legia-moze-zbankrutowac/


Legia jest za duża by zbankrutować ? O nas też tak mówiono, że jesteśmy za wielcy, by upaść - a jednak.

Te problemy drużyny, mającej nieuzasadnioną manie wielkości, to miód na moje uszy
Kto tak mówił o nas ? Bo każdy kto był blisko Wisły wiedział, ze Cupiał zaniedbuje budowy fundamentów zdrowego klubu (akademia,marketing,itp) i kiedyś nam się to odbije czkawką - co właśnie się dzieje.

W 7 powody są troche inne. Bo przecież akademie mają, marketing też.nie najgorszy, funkcjonalny stadion ...
Tam po prostu Miodulski przeiwestował i to grubo
Odpowiedz cytując