Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83815
Stary 09.08.2018, 15:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pewnie dostał propozycję na miarę naszych możliwości. Czyli mało.
I słusznie!

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Myślę że można zamknąć etap transfery do klubu w okienku letnim 2018. Przypuszczam, że nawet jeśli ktoś odejdzie (co wątpliwe), to raczej nikt nie dojdzie.

A Pawel Brożek... dla mnie to nieporozumienie że tak klub naciska na jego powrót. Od lat trapia go kontuzje, pożegnanie miał lepsze niż mógł sobie wyobrazić...
I co z ta polityka stawiania na młodych? Już nawet wolałbym przetestowac Pietrzaka czy Kostala w ataku.
Wątpię żeby Brożek zagrał więcej niż jakieś ogony w Pucharze Polski, dopóki z niego nie odpadniemy. Myślę, że chodzi bardziej o to, żeby trenował z zespołem, był w szerokiej kadrze.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując