wolfy napisał(a):

|
Pewnie dostał propozycję na miarę naszych możliwości. Czyli mało.
|
I słusznie!
Karherop napisał(a):

Myślę że można zamknąć etap transfery do klubu w okienku letnim 2018. Przypuszczam, że nawet jeśli ktoś odejdzie (co wątpliwe), to raczej nikt nie dojdzie.
A Pawel Brożek... dla mnie to nieporozumienie że tak klub naciska na jego powrót. Od lat trapia go kontuzje, pożegnanie miał lepsze niż mógł sobie wyobrazić...
I co z ta polityka stawiania na młodych? Już nawet wolałbym przetestowac Pietrzaka czy Kostala w ataku.
|
Wątpię żeby Brożek zagrał więcej niż jakieś ogony w Pucharze Polski, dopóki z niego nie odpadniemy. Myślę, że chodzi bardziej o to, żeby trenował z zespołem, był w szerokiej kadrze.