Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
Od: 10.2015
Offline
#
8853
07.08.2018, 21:30
czaro
napisał(a):
Szczerze mówiąc, to żartowałem, ale potem coś mnie tchnęło i oto co znalazłem:
https://twitter.com/SzJadczak/status...45116444381185
Czyli jednak nie pływa z rekinami na Zakrzówku?
Free psychol!
bob85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bob85
Znajdź inne posty napisane przez bob85