Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13353
Stary 07.08.2018, 11:42
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Jesli wolimy, zeby Legia nie grala w pucharach, a my zebysmy nie dostali 600 tysiecy zlotych, to na pewno sie nie polepszy. Dukat ile zarabial jesli mozna wiedziec?
Ale ten zapis nawet nie brzmi:

"Gdy Carlitos jest zawodnikiem Legii i gdy Legia wtedy awansuje do LE, Wisła dostaje 150 tys. euro"

Nie wiemy jak brzmi, ile Carlitos musi rozegrać minut. A, że to nie taka prosta sprawa to:

"Krzysztof Stanowski @K_Stanowski 31 lip
Sprytny sposób z Carlitosem na ławce, żeby nie płacić Wiśle bonusu za awans do LM."
https://twitter.com/K_Stanowski/stat...75094288830465

Więc ostudźcie ten zapał kibicowania Legii...
Odpowiedz cytując