wiesniak842 napisał(a):

Jesli wolimy, zeby Legia nie grala w pucharach, a my zebysmy nie dostali 600 tysiecy zlotych, to na pewno sie nie polepszy. Dukat ile zarabial jesli mozna wiedziec ?
|
Ale ten zapis nawet nie brzmi:
"Gdy Carlitos jest zawodnikiem Legii i gdy Legia wtedy awansuje do LE, Wisła dostaje 150 tys. euro"
Nie wiemy jak brzmi, ile Carlitos musi rozegrać minut. A, że to nie taka prosta sprawa to:
"Krzysztof Stanowski @K_Stanowski 31 lip
Sprytny sposób z Carlitosem na ławce, żeby nie płacić Wiśle bonusu za awans do LM."
https://twitter.com/K_Stanowski/stat...75094288830465
Więc ostudźcie ten zapał kibicowania Legii...