regan napisał(a):

|
Ta dyskusja jest kolejnym szukaniem powodu do uderzenia w zarząd...
|
Ale że co?
Przecież angaż Sobiecha w sytuacji, gdy kibice zbierają pieniądze na wynajem stadionu to byłby wielki błąd zarządu. Ten zawodnik niczego nie gwarantuje i nie jest niezbędny - przeciwnie nie ma przed nim przyszłości, średnio rokuje i najprawdopodobniej dużo kosztuje.