Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83809
Stary 05.08.2018, 13:27
regan napisał(a):Wyświetl post
Ta dyskusja jest kolejnym szukaniem powodu do uderzenia w zarząd...
Ale że co?

Przecież angaż Sobiecha w sytuacji, gdy kibice zbierają pieniądze na wynajem stadionu to byłby wielki błąd zarządu. Ten zawodnik niczego nie gwarantuje i nie jest niezbędny - przeciwnie nie ma przed nim przyszłości, średnio rokuje i najprawdopodobniej dużo kosztuje.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując