MaLk napisał(a):

Powiem szczerze, że kiedy przed chwilą przeczytałem ten wywiad w PS, złapałem się za głowę przy fragmencie dotyczącym trenera Carillo i kontraktowego obowiązku wezwania do zapłaty.
Nawet mi się nie chce tego komentować...
|
Ciekawe, bo komentujesz to w dwóch tematach.