Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8742
Stary 01.08.2018, 15:00
Grecu88 napisał(a):Wyświetl post
liną dla Wisły jest skrajna oszczędność lub ktoś kto dokapitalizuje spółkę a nie gość który nie ma $ o czym inne osoby piszą w tym wątku./
Rozwiń jakie korzyści niesie za sobą sprzedaż (oddanie) części udziałów osobie bez kasy?
Ale tak naprawdę to nikt nie wie, czy ma, czy nie ma. Osoby opierają się na jednym zdaniu z artykułu PS (tego samego PS, który dziś w tej kwestii powołuje się na inne doniesienia medialne).

Ja również nie wiem, czym on dysponuje, jakie ma zamiary, w czym może pomóc, w czym zaszkodzić. Nikt na razie takich informacji nie ma.

Oczywiście, że idealnie byłoby, gdyby nowy właściciel (nie mam tutaj na myśli konkretnie Gryciuka), wszedł do klubu, spłacił od ręki wszystkie długie i jeszcze dorzucał do budżetu kilka milionów rocznie. Ale takie czasy minęły, raczej bezpowrotnie i nie ma co się łudzić, że tak się stanie.
Odpowiedz cytując