Karherop napisał(a):

|
Zobaczymy go Uruga pokaże w tym sezonie, ale nawet on mógłby być dużym wzmocnieniem w nastepnym sezonie.
|
Gościa przez 100 lat wystawialiśmy na siłę bo młody albo nie było kim grać. Przecież on umie podać do najbliższego i wszerz/do tyłu, technika żadna i ty go chcesz widziec z powrotem? To że mu runda powiedzmy w Płocku wyszła to nic nie znaczy.