Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83722
Stary 31.07.2018, 06:42
Arked napisał(a):Wyświetl post
Tak jak pisałem. Bardzo niewiele trzeba i jak to mawiał śmieszny kotek z obrazka w internetach "Andrzej, to jebnie".
Skromnie chcialbym tylko przypomnieć, ze gramy w Lotto Ekstraklasie a nie w Premiership. Taka Miedz czy Sosnowiec ma jeszcze mniej "ogranych ligowcow", ba, nawet taki Gornik Zabrze...
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 31.07.2018 o godz. 06:50.
Odpowiedz cytując