Arked napisał(a):

|
Tak jak pisałem. Bardzo niewiele trzeba i jak to mawiał śmieszny kotek z obrazka w internetach "Andrzej, to jebnie".
|
Skromnie chcialbym tylko przypomnieć, ze gramy w Lotto Ekstraklasie a nie w Premiership. Taka Miedz czy Sosnowiec ma jeszcze mniej "ogranych ligowcow", ba, nawet taki Gornik Zabrze...