Dariook napisał(a):

No i po co to? Po co takie przecieki idą, dla czyjego dobra ?
Zaraz beda mu listy wysylac, Jadczak zakonczy kapiel w Zakrzowku , straszyc zaczna, ze mu mafia pod domem bedzie stac, zaraz ojciec tego zydka znowu zacznie ryc w eterze...
ehh, nic sie ludzie na bledach nie ucza.
|
Ojtam..... to info o tym przedsiębiorcy to ściema po to, żeby dziennikarze nie spodziewali się już Bragiela.
