Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8632
Stary 29.07.2018, 18:10
Dariook napisał(a):Wyświetl post
No i po co to? Po co takie przecieki idą, dla czyjego dobra ?

Zaraz beda mu listy wysylac, Jadczak zakonczy kapiel w Zakrzowku , straszyc zaczna, ze mu mafia pod domem bedzie stac, zaraz ojciec tego zydka znowu zacznie ryc w eterze...

ehh, nic sie ludzie na bledach nie ucza.
Ojtam..... to info o tym przedsiębiorcy to ściema po to, żeby dziennikarze nie spodziewali się już Bragiela.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując