As napisał(a):

Ten gosc co go mamy niby w poniedzialek podpisac to niezly ogor.
Patrze na jego staty na Transfermarkt i gosc srtzela bramke srednio co 4 mecze. Naprawde nam sie tak ....a przelewa zeby wydawac na kogos takiego kase? I gosc ma juz 27 lat wiec tez jedynie go w razie W jedynie do Legii bedziemy mogli sprzedac.
No nie wiem, nie wiem. Ja to bym w naszej sytuacji, gdybym byl Glowackim to bym przeczesal wszystkie rozgrywki od 3 ligi w dol w poszukiwaniu harapagana ktory w jakiejs okregowce czy innej A klasie wsadzil kilkadziesiat goli i siagnal go za 3k na miesiac.
Taki chlopak - podobnie jak Portugalczyk te 5 goli pewnie stzeli a oszczednosc dla klubu kolosalna.
|
A Drzazga ile bramek strzelił? Nie wiem po co takie .......enie, o Carlitosie to samo pisaliście...