Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83586
Stary 26.07.2018, 15:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie wystarczy że bierze kogoś Pogoń, bo juniorów bierze się na ilość a do ekstraklasy przechodzi może 5%, z czego autentyczny sukces odnoszą nieliczni. Za każdym razem jak odchodzi młody zawodnik to jest histeria, w sumie raptem kilku zaistniało w ekstraklasie, chyba tylko Mączyński okazał się wybitny.

Dlatego pytałem - czy jest jakiś konkretny powód, czy jak zwykle bicie piany i darcie ryja jak przy Skórskim w tym okienku (chyba, nie kojarzę gościa). Są tu ludzie którzy oglądają mecze juniorów i ogarniają kadrę, może ktoś ma jakąś opinię opartą na faktach.

Ale wychodzi że jak zwykle - zero wiedzy, maks agresji. Kontynuujcie.
A ty dobrze się czujesz? Trochę kultury w dyskusji by ci nie zaszkodziło.
(jakiej agresji?)

btw
Rozumiem że ty za to jakbyś zobaczył juniora na treningu wiedziałbyś czy jest dobry czy nie? Takim specjalistą jesteś? W wielu sprawach ludzie opierają się na opinii innych np. mechanika samochodowego itd Ty znasz się na wszystkim?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując