wolfy napisał(a):

Gdyby chcieli odkupić Wisłę to skontaktowaliby się z TS-em a nie gazetami. Nikt nie zaczyna negocjacji od mediów. Prawdziwych negocjacji.
Tyle że te media pełne są pozbawionych etyki i elementarnych umiejętności zawodowych blogerów którzy napiszą cokolwiek żeby mieć wejścia. Choćby tacy Miga, Jawor, Jadczak.
funkykowal - jest sens dyskutować z tym głupkiem? Napisał chociaż jedną sensowną rzecz? Przecież to jest intelektualnie gimbaza...
|
Ale TS już kilka razy pokazał, że nie zamierza sprzedać SA. Więc przygotowanie sobie gruntu pod negocjacje przez media to powtórzenie manewru ZISu w temacie kasy za stadion.
Pytanie czy p. Sarapata ma taką władzę. Formalnie i nieformalnie.