Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8548
Stary 24.07.2018, 23:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Gdyby chcieli odkupić Wisłę to skontaktowaliby się z TS-em a nie gazetami. Nikt nie zaczyna negocjacji od mediów. Prawdziwych negocjacji.

Tyle że te media pełne są pozbawionych etyki i elementarnych umiejętności zawodowych blogerów którzy napiszą cokolwiek żeby mieć wejścia. Choćby tacy Miga, Jawor, Jadczak.

funkykowal - jest sens dyskutować z tym głupkiem? Napisał chociaż jedną sensowną rzecz? Przecież to jest intelektualnie gimbaza...
Ale TS już kilka razy pokazał, że nie zamierza sprzedać SA. Więc przygotowanie sobie gruntu pod negocjacje przez media to powtórzenie manewru ZISu w temacie kasy za stadion.

Pytanie czy p. Sarapata ma taką władzę. Formalnie i nieformalnie.
Odpowiedz cytując