dynek.pl napisał(a):

Z dzisiejszego oświadczenia Sarapaty:
Reasumując: podstawą naszego budżetu było szczęście, którego zabrakło.
Dziękuję, nie mam więcej pytań co do kompetencji tej Pani.
|
Przynajkniej zaczyna mowic prawde, zamiast klamac jak przez ostatnie 2 lata, skoro jest nie do ruszenia to dla mnie zmiana w traktowaniu wszystkich na okolo jest duzym pozytywem.
Ciekawe czy tak jej zostanie.