Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83528
Stary 21.07.2018, 08:27
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Co do Hiszpanów - pomijając wyjątek (tak wyjątek) Carlitosa to ciężko jest na taki piłkarzach zarabiać. Z naszej armii zaciężnej zarobiliśmy tylko na nim - a i to tyle co np. parchy 2 lata temu na Jaroszyńskim którego upchnęli do Chievo za 0,5 mln euro. Gdzie tu porównanie do takiego Recy?

Za to Hiszpanie byli w zespole żeby dawać jakość gry. Że tak napiszę starsi zawodnicy mają wartość użytkową jak stare 12 letnie dobre BMW - ale kasy się na tym nie zarobi. Za to dobrze jeździ. Wielu kolegów na forum nie może zrozumieć - że jakość piłkarza nie zawsze znaczy wysoka cena za niego. Mówię o transferach z naszej kartoflanej ligi. Jest bowiem czynnik wieku bardzo istotny.
Częściowo masz oczywiście rację. Podstarzali Hiszpanie dają jakość ale nie dają potencjalnej możliwości zarobku. Nie wszyscy Hiszpanie których pozyskiwaliśmy byli jednak podstarzali i na niektórych jak najbardziej da się sporo zarobić. Trzeba jednak z nimi podpisać "mocne" kontrakty na co najmniej 3 lata, bez żadnych klauzul i innych cudów. My na to nie mogliśmy sobie pozwolić (ryzyko, niemożność zaoferowania lepszych zarobków) i to był zasadniczy problem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując