El'kabat napisał(a):

Uczył się ktoś może niemieckiego w Krakowie ?
Ewentualnie opinie nt nauki w Instytucie Goethego, Austriackim albo w Profi-Lingua ?
Które miejsce najlepsze ? 
z gory dzieki!
Edit
Thx luke1906!!
|
na korki z niemca pisz do mnie

zawsze mogę Ci coś podpowiedzieć
