Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6154
Stary 14.07.2018, 16:08
kbr napisał(a):Wyświetl post
Dla tych, którzy nie rozumieją o co chodzi w sprawie Surmy:

https://youtu.be/vcV2DHOtKb4?t=11m11s

Nie chodzi o samą strzeloną bramkę. Biegł przez całe boisko pod nasz sektor, żeby pocałować elką na naszych oczach. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest naszym wychowankiem i to Wiśle zawdzięcza, że mógł trafić do ekstraklasy i zarobić spore pieniądze. Gdyby po strzelonej bramce nie okazywał radości wyszedłby na profesjonalistę z klasą, a tak został judaszem.
Ależ to jest oczywiste, kibice mają prawo czuć się zbulwersowani czy urażeni że Surma tka zrobił chociaż jest to dla mnie po prostu elementem tego sportu, który dodaje mu kolorytu. Podstawowa sprawa jest taka, że zarząd nie powinien myśleć tak jak kibice, powinien być kilka leveli wyżej. Jeśli zarząd posiada taki intelekt jak tłum kibiców to własnie kończy się tak jak Wisła Kraków SA.
Odpowiedz cytując