bódyń napisał(a):

|
Gdyby zarzad sam sie nie przystawil do muru mozna by sprzedac Carlitosa drozej do Legii. Nie zarzad nie spieprzyl samych negocjacji w sprawie sprzedazy Carlitosa. Spieprzyl ostatni rok.
|
Dobrze równie mógłby odejść za darmo, jakby manager postawił na swoim,że umowa z Carlitosem była przedłużona niezgodnie z prawem byłby płacz i lament na forum