Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13134
Stary 14.07.2018, 12:17
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Gdyby zarzad sam sie nie przystawil do muru mozna by sprzedac Carlitosa drozej do Legii. Nie zarzad nie spieprzyl samych negocjacji w sprawie sprzedazy Carlitosa. Spieprzyl ostatni rok.
Dobrze równie mógłby odejść za darmo, jakby manager postawił na swoim,że umowa z Carlitosem była przedłużona niezgodnie z prawem byłby płacz i lament na forum
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując