Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6140
Stary 14.07.2018, 09:14
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Przecież nasz zarząd nie patrzy na finanse, przypominam że jesteśmy bliscy opłacania czterech trenerów jednocześnie. Co do Surmy to bardzo dobrze radził sobie w 4 ligowej Watrze, oprócz tego wielkie doświadczenie i charyzma.
Płacimy tylko Kiko i Stolarczykowi ale nie pozwól żeby rzeczywistość przeszkadzała Ci w wylewaniu frustracji.
Przy czym zwalnianie Kiko i ta cała "walka o puchary" to był debiilizm. Bardzo kosztowny.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując