_gilardino_ napisał(a):

|
Przecież nasz zarząd nie patrzy na finanse, przypominam że jesteśmy bliscy opłacania czterech trenerów jednocześnie. Co do Surmy to bardzo dobrze radził sobie w 4 ligowej Watrze, oprócz tego wielkie doświadczenie i charyzma.
|
Płacimy tylko Kiko i Stolarczykowi ale nie pozwól żeby rzeczywistość przeszkadzała Ci w wylewaniu frustracji.
Przy czym zwalnianie Kiko i ta cała "walka o puchary" to był debiilizm. Bardzo kosztowny.