_gilardino_ napisał(a):

|
Przecież nasz zarząd nie patrzy na finanse, przypominam że jesteśmy bliscy opłacania czterech trenerów jednocześnie. Co do Surmy to bardzo dobrze radził sobie w 4 ligowej Watrze, oprócz tego wielkie doświadczenie i charyzma.
|
Kontrakt Kiko sie skonczyl, a Carillo zostal rozwiazany. Wdowczyk rownież pracował już w innym miejscu.