siara napisał(a):

|
Wina Cupiała....Gdyby nie Cupiał, to nie było by tu 90% piszących...Jaka była sytuacja "przed Cupiałem" ? Fakt, zostawił nas z długami, ale przejął Wisłę, gdy brakowało na wodę i prąd. Przy okazji dał wiele chwil szczęścia i radości.
|
Byli kibice przed TF, a Cupiał zostawił Wisłę w stanie agonalnym. Poczytaj sobie ostatni wywiad z Sarapatą. My nawet nie spłaciliśmy do końca Jovanicia, Jovicia i UFA. Do tego mamy jeszcze na głowie kilka procesów.