Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83395
Stary 07.07.2018, 08:36
siara napisał(a):Wyświetl post
Wina Cupiała....Gdyby nie Cupiał, to nie było by tu 90% piszących...Jaka była sytuacja "przed Cupiałem" ? Fakt, zostawił nas z długami, ale przejął Wisłę, gdy brakowało na wodę i prąd. Przy okazji dał wiele chwil szczęścia i radości.
Byli kibice przed TF, a Cupiał zostawił Wisłę w stanie agonalnym. Poczytaj sobie ostatni wywiad z Sarapatą. My nawet nie spłaciliśmy do końca Jovanicia, Jovicia i UFA. Do tego mamy jeszcze na głowie kilka procesów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując