Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83393
Stary 07.07.2018, 07:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mam gdzieś zarząd Wisły w ogóle a Dukata w szczególności, ale to nie jest czas na zmiany w nim (do czasu podpisania stadionu, jak się nie uda to i tak jeden wuj) i nie dlatego że internetowy leming czuje się władny podejmować decyzje w imieniu TS, bo ma ból dupy po Carlitosie (darujmy sobie ten komentarz o nożu w plecach bo to i tak tragifarsa).

Byłem jednym z nielicznych którzy krytykowali zwolnienie Kiko i zatrudnienie Carillo, nie podobało mi się układanie składu pod tę wątpliwą wizję bo koleś fajne Power Pointy zrobił. Przedłużyliśmy Małeckiego bo była szansa opylić go do Belgii, za Carillo zaległ na ławce...
No i teraz wiemy że to kosztem nie płacenia za stadion.

Ja krytykowałem, byłem wyśmiewany przez pierwotniaków którzy żyli punktami zdobytymi z czołówką i niestety ostatecznie wyszło na moje. Ale nie to jest ważne, tylko żeby jakoś wybrnąć z tego gówna które w 90% jest winą Cupiała. Dla mnie to przykrość, nie satysfakcja.

Teraz jeszcze pytanie - kto bardziej kompetentny zechce przyjść na miejsce obecnego zarządu skoro to niemal pewna porażka? Chyba że realizujemy model Konrada, byle kogo byle tanio, to nie będzie cebulaków w oczy raziło... Wtedy nie mam pytań i szykuję się na czwartą ligę.

Ja też mogę teraz jechać zarząd, jako jeden z nielicznych mam do tego prawo bo wyszło na moje, tylko co z tego? Jest szprotson, jest Konrad, Merkury i reszta geniuszy nie wartych wymienienia z nicka która zrobi to za mnie. Dołożą jeszcze mniej lub bardziej poronione domysły o dilerce i gangsterce żeby jeszcze bardziej zamulić temat i będzie wesoło. O to chodzi? Żeby kiedy los klubu wisi na włosku robić za piątą kolumne i nie tyle nie pomagać, co robić dodatkowy syf wokół klubu?

Ja się na to nie piszę. Towarzystwo mi wybitnie nie odpowiada.
Wina Cupiała....Gdyby nie Cupiał, to nie było by tu 90% piszących...Jaka była sytuacja "przed Cupiałem" ? Fakt, zostawił nas z długami, ale przejął Wisłę, gdy brakowało na wodę i prąd. Przy okazji dał wiele chwil szczęścia i radości.
Odpowiedz cytując