Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83187
Stary 05.07.2018, 11:54
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Że gdzie sprzedajemy? Do kogo? Wrogów to mamy po drugiej stronie błoń, a nie w warszafce



Przez którą rzeszę? Tą, która pojawia się na stadionie, jak gramy z legia albo lechem?

Ludzie obudźcie się. Płaczecie, jakbyśmy sprzedawali wielką gwiazdę, a odchodzi najemnik, który pierwszy raz w karierze wystrzelił z formą. Fakt, faktem, trzeba przyznać, że zdobył dla nas sporo bramek i wyróżniał się na tle całej ligi, ale nie dajmy się zwariować, bo równie dobrze po "wyleczeniu kontuzji", może być ligowym przeciętniakiem, bo liga nauczyła się już go na pamięć.

PS: Czy nie taki sam lament był przy odejściu żyda, którego też wszyscy ubóstwiali?
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Tzn Ogryzku sadzisz ze nie dalo sie Carlitosa spieniezyc za wyzsza kwote ?
Ja jednak mysle, ze sie dalo. Nie podam Ci recepty bo nie jestem zawodowym sprzedawca pilkarzy, ale ta - znana, czy podana do wiadomsoci kwota - to jest skandal za gwiazde ligi.
Obraz obecnie jest taki, ze wytrawny gracz (Legia) ogral nas jak dzieci kolejny raz.

Nie przypominam sobie,z e w podobnej sytuacji, gdy bankrutowala Borussia inne kluby wykupywaly od nich pilkarzy po rekordowo niskich kwotach.



Mysmy dopiero co wzieli MATEUSZA LISA za 125 tys euro. A oddalismy CARLITOSA za 4x tyle.
Zdanie co do tej kwoty mam identyczne. Ale nawiązując do BVB to tam chyba nawet Bayern im jakąś kasą wspomógł/pożyczył jak mieli ten dołek. Ale to inny świat.
Odpowiedz cytując