serek.c2 napisał(a):

|
Jakby się na klubie chcieli dorabiać to by na boku działki TS sprzedali a nie bawili się w piłkę...
|
Podobno jedną chcą juz sprzedać ( nie zdziwi mnie to że wytłumaczeniem będą długi ssa) a z tego co było w gazetach to nie mogli zrobić tego wcześniej przez umowy z miastem - tu cos starszego na ten temat
http://www.gazetakrakowska.pl/wiadom...tych,10622931/