Wyświetl pojedynczy post
tomaso
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7185
Stary 05.07.2018, 10:54
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Jakby się na klubie chcieli dorabiać to by na boku działki TS sprzedali a nie bawili się w piłkę...
Podobno jedną chcą juz sprzedać ( nie zdziwi mnie to że wytłumaczeniem będą długi ssa) a z tego co było w gazetach to nie mogli zrobić tego wcześniej przez umowy z miastem - tu cos starszego na ten temat http://www.gazetakrakowska.pl/wiadom...tych,10622931/
Odpowiedz cytując