serek.c2 napisał(a):

|
Jakby się na klubie chcieli dorabiać to by na boku działki TS sprzedali a nie bawili się w piłkę...
|
A co jest łatwiej? Sprzedać działkę i potem kombinować jak się podzielić, czy wejść do zarządu i pobierać uczciwie i regularnie dość wysoką pensję ?
Oczywiście nikogo nie posądzam o takie działanie to raczej takie tylko spostrzeżenie. Natomiast bardziej mam zastrzeżenia co do kompetencji tego zarządu a głównie wiceprezesa.