Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7182
Stary 05.07.2018, 10:47
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Jakby się na klubie chcieli dorabiać to by na boku działki TS sprzedali a nie bawili się w piłkę...
A co jest łatwiej? Sprzedać działkę i potem kombinować jak się podzielić, czy wejść do zarządu i pobierać uczciwie i regularnie dość wysoką pensję ?
Oczywiście nikogo nie posądzam o takie działanie to raczej takie tylko spostrzeżenie. Natomiast bardziej mam zastrzeżenia co do kompetencji tego zarządu a głównie wiceprezesa.
Odpowiedz cytując