Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7178
Stary 05.07.2018, 10:37
blanco napisał(a):Wyświetl post
Przecież to już jest jasne,że cały czas kłamią i manipulują kibicami. Teraz będą spółkę jak najdłużej utrzymywać przy życiu,żeby mit o odbudowie klubu trwał,a i trochę grosza wpadnie z pensji. Pewnie wniosek o upadłość jest już przygotowywany,żeby nie zrobić tego za późno i narazić się na konsekwencje.
Jakby się na klubie chcieli dorabiać to by na boku działki TS sprzedali a nie bawili się w piłkę...
Odpowiedz cytując