blanco napisał(a):

|
Przecież to już jest jasne,że cały czas kłamią i manipulują kibicami. Teraz będą spółkę jak najdłużej utrzymywać przy życiu,żeby mit o odbudowie klubu trwał,a i trochę grosza wpadnie z pensji. Pewnie wniosek o upadłość jest już przygotowywany,żeby nie zrobić tego za późno i narazić się na konsekwencje.
|
Jakby się na klubie chcieli dorabiać to by na boku działki TS sprzedali a nie bawili się w piłkę...