Wyświetl pojedynczy post
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7138
Stary 05.07.2018, 08:04
czaro napisał(a):Wyświetl post
Pomijając to, jak bardzo dyskusyjne jest domaganie się restartu, to - jak myślisz - kto będzie odtwarzał Wisłę od IV ligi, gdyby taki pomysł zechciano/musiano wcielić w życie?

Podpowiem, pierwsza litera to T, a druga to S.
jak bedziemy w IV lidze to bedzie trzeba robic akcje 12 bohatera co miesiac. Inaczej, bez pieniedzy z Canal+, nie starczy nam na pensje dla takich fachowcow jak Daniel i Marzena. :(
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując