czaro napisał(a):

Pomijając to, jak bardzo dyskusyjne jest domaganie się restartu, to - jak myślisz - kto będzie odtwarzał Wisłę od IV ligi, gdyby taki pomysł zechciano/musiano wcielić w życie?
Podpowiem, pierwsza litera to T, a druga to S.
|
jak bedziemy w IV lidze to bedzie trzeba robic akcje 12 bohatera co miesiac. Inaczej, bez pieniedzy z Canal+, nie starczy nam na pensje dla takich fachowcow jak Daniel i Marzena. :(