Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7075
Stary 04.07.2018, 14:10
Dariook napisał(a):Wyświetl post
To wlasnie to o czym mowie. To Wisla jest poszkodowana tym stadionem i horendalnym czynszem. Oni wiedza ze nikt tego gowna w uzytkowanie nie wezmie, dlatego takie stawiaja warunki...bo wiedza jak pojdzie przekaz - Wisla nie ma stadionu! Przeciez prasa i lemingi klub zjedza, dlatego pewnie staniemy na glowie by to splacic i dalej bujac sie na zabojczej dla nas umowie.

Tu powinna byc publiczna debata. Kto tak naprawde jest poszkodowany. Tu powinna byc mobilizacja srodowiska Wislackiego do walki z miastem. Walki o Wisle.

To juz nawet kvrwa nie jest smieszne. OD 1990r kompletnie nie zrobino dla nas nic, sam klub mierzy sie ze swoimi problemami. Tak fajnie bylo jak promowalismy miasteczko... Miasto dziala jak ta banda komornicza. Najlepiej odzyskac cos od biednego, zabierajac mu pralke lub jedyny zdezelowany samochod rodzinny.
Halo, witamy w Krakowie!
To jest stara i sprawdzona polityka miasta wobec inwestorów i firm które chcą cokolwiek tu zrobić. Mamy Wawel i Rynek więc turyści i tak przyjadą. Tylko jeśli jest ktoś z kim trzeba się liczyć jak np. UJ, KK lub tzw. zieloni to wtedy nagle wszystko da się załatwić.
c.d.n.
Odpowiedz cytując