Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6973
Stary 03.07.2018, 11:54
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Zamiast śmiechujki - zaproponuj jak Ty widziałbyś szanse na wyjście z zapaści w której jesteśmy. Bo na razie tylko krytykujesz a nic pozytywnego nie piszesz jak wyjść z matni.

.
Zapaść ? to brzmi jakby nas to nagle złapało, a tak nie jest. Koszta mamy stałe.

Dla mnie recepta jest wdrożenie planu naprawczego, ale nie mam zadnych podstaw by mysleć ze nasz zarząd taki plan jest w stanie stworzyc, wprowadzić i uzyskać efekt.
Dlatego najpierw Plan, a potem przez pare lat dryfowanie na 12-14 miejscu, odbudowywanie zaufania i wzystkiego co stracilismy przez ostatnie 2 lata
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując