Ogryzek napisał(a):

Zamiast śmiechujki - zaproponuj jak Ty widziałbyś szanse na wyjście z zapaści w której jesteśmy. Bo na razie tylko krytykujesz a nic pozytywnego nie piszesz jak wyjść z matni.
.
|
Zapaść ? to brzmi jakby nas to nagle złapało, a tak nie jest. Koszta mamy stałe.
Dla mnie recepta jest wdrożenie planu naprawczego, ale nie mam zadnych podstaw by mysleć ze nasz zarząd taki plan jest w stanie stworzyc, wprowadzić i uzyskać efekt.
Dlatego najpierw Plan, a potem przez pare lat dryfowanie na 12-14 miejscu, odbudowywanie zaufania i wzystkiego co stracilismy przez ostatnie 2 lata