Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6896
Stary 02.07.2018, 18:12
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Skoro już jesteśmy przy teoriach to w komentarzach na weszło pojawiła się nieco bardziej prozaiczna:

otóż jak wiadomo wierzycieli mamy wielu, więc można powiedzieć, że do spłat ustawiła się kolejka,

jako że na horyzoncie faktycznie pojawiło się widmo sensownego zastrzyku gotówki dla TSu (Carlitos) ,

to miasto swoim krokiem "przepchnęło" się w tej kolejce na początek
Dlatego te tzw. Konkrety o ktore te debile forumowe wolaja przy kazdym wywiadzie Sarapaty tak sie potem kończą...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując