serek.c2 napisał(a):

|
Tu trzeba ruszyć pod urząd a nie .......ić bez sensu...
|
Chłopie, kto ci przyjdzie pod urząd? Kibice Wisły?
Ilu by przyszło - 50-100? Majchrowski by się ze śmiechu tarzał po podłodze.
W tych czasach to tylko w napierdzielaniu komentarzy możemy startować.
Jeszcze jedna sprawa - gdzie jest SKWK
Nie widzi co się dzieje w klubie, jaki jest burdel? Czy raczej udaje, że nie widzi?
Jest TS, Dukat - to jest super i w porządku.