Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6883
Stary 02.07.2018, 17:29
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Tu trzeba ruszyć pod urząd a nie .......ić bez sensu...
Chłopie, kto ci przyjdzie pod urząd? Kibice Wisły?

Ilu by przyszło - 50-100? Majchrowski by się ze śmiechu tarzał po podłodze.

W tych czasach to tylko w napierdzielaniu komentarzy możemy startować.


Jeszcze jedna sprawa - gdzie jest SKWK

Nie widzi co się dzieje w klubie, jaki jest burdel? Czy raczej udaje, że nie widzi?
Jest TS, Dukat - to jest super i w porządku.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 02.07.2018 o godz. 17:31.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując