Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6879
Stary 02.07.2018, 16:20
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Tu trzeba ruszyć pod urząd a nie .......ić bez sensu...
Tez tak uważam. W normalny sposób tego długu się nigdy nie pozbędziemy, a i na płacenie takiej pojebanej kwoty szybko nie będzie nas stać.
Odpowiedz cytując