Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6696
Stary 28.06.2018, 13:16
15-20 tysięcy netto dla prezesa klubu to dużo

Za tyle miesięcznie można wskazać na pęczki domorosłych menadżerów w krakowskich korporacjach, którzy oprócz jednego czy dwóch języków obcych nie potrafią nic oprócz obsługi Excela.

Pomijam zasobność budżetu naszego klubu ale sugerowanie że można nim zarządzać za przysłowiowe 5 koła miesięcznie to chyba żart.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując