Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6689
Stary 28.06.2018, 12:10
Nie wiem. Może rzeczywiście w interesie Wisły leży odwołanie tej osoby. A może, pomimo braku doświadczenia czy wykształcenia, sprawdza się. Lepsze rozeznanie niż my na forum mają działacze, którzy z nim współpracują. Z moich obserwacji wynika, że p. Dukat jest bardziej wsłuchany w głos kibiców, niż jakikolwiek członek zarządu Wisły, odkąd pamiętam. Wam powinno się to podobać.

max TS napisał(a):Wyświetl post
Sarapata z TSu zdecydowala ze Sarapata z SA bedzie zarbiac 30 tys.
Sarapata z TS nie działa w próżni. Jeżeli jej działania nie spodobają się członkom TS, to zobowiążą delegatów na wz TS do jej odwołania. Widocznie członkowie TS są zadowoleni.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując