Nie wiem. Może rzeczywiście w interesie Wisły leży odwołanie tej osoby. A może, pomimo braku doświadczenia czy wykształcenia, sprawdza się. Lepsze rozeznanie niż my na forum mają działacze, którzy z nim współpracują. Z moich obserwacji wynika, że p. Dukat jest bardziej wsłuchany w głos kibiców, niż jakikolwiek członek zarządu Wisły, odkąd pamiętam. Wam powinno się to podobać.
max TS napisał(a):

|
Sarapata z TSu zdecydowala ze Sarapata z SA bedzie zarbiac 30 tys.
|
Sarapata z TS nie działa w próżni. Jeżeli jej działania nie spodobają się członkom TS, to zobowiążą delegatów na wz TS do jej odwołania. Widocznie członkowie TS są zadowoleni.