Wyświetl pojedynczy post
Mike88
Junior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6626
Stary 27.06.2018, 23:54
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Prawdopodobnie. Nikt z nas nie zna szczegółów.
crux.a napisał(a):Wyświetl post
30 tysięcy miesięcznie to sporo jak na ludzi, którzy wzięli na siebie ten krzyż (zarządzanie potężnie zadłużonym klubem) z miłości i poczucia odpowiedzialności. Jestem ciekaw, ile pan Dukat zarabiał w swojej poprzedniej pracy - bo to dałoby nam odpowiedź na ważne pytanie: czy to Dukat robi więcej dla Wisły, czy Wisła dla Dukata? Oczywiście to samo pytanie dotyczy pani Sarapaty.

Kolego MaLk, dobra robota!
Warto przypomnieć że to nie było jedyne zajęcie Pana Damiana. Zgodnie z tym co podaje na swoim profilu na Linkedin do grudnia 2017 był menadzerem w siłowni a do lutego 2018 Prezesem SKWK i członkiem zarządu TS Wisła Podobnie Pani Prezes, która ma własną kancelarie i jest prezesm TS Wisła. Czy w takim razie nie lepiej przeznaczyć te pieniądze na menadżerów z doświadczeniem którzy będą skupieni tylko na pracy w klubie ?
Odpowiedz cytując