IncognitoTSW napisał(a):

|
Szumne zapowiedzi i stan taki jak rok temu a stocznia sponsoruje klub siatkarski. Tak jak za PO
|
Incognito ja się zasadniczo zgadzam ze gospodarczo idziemy w zła stronę tylko podaj alternatywę która partia ma inny pomysł ?
PIS trzeba krytykować bo wiele dobrych pomysłów ale coraz wiecej działań które tworzą tu PRL bis.
PO działając w korzystnych warunkach skompromitowało sie jako niby partia liberalna gospodarczo PIS przegina w drugą stronę moim zdanie przez pazerna i głupią opozycje i tzw elity.