Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82576
Stary 23.06.2018, 19:52
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Czekamy na Kostala jak odpali. Dwie eksplozje to chyba jednak za duzo.
rozumiem ze w sytuacji w ktorej jestesmy - gdzie ucielko juz pol skladu to stac nas na odpalanie po kilku trenimngach podobno bardzo utalentowanego , mlodego i perspektywicznego chlopaka ? kiedys Pyzdra tez ocenial zawodnikow po tym jak chodza po schodach , czy odpalil go moze mistrz trenerski Stolarczyk czy stary wyjadacz na fotelu dyrektorskim Glowa ? rozumiem wszystko, ale po kilku treningach
Odpowiedz cytując