Dariook napisał(a):

|
Czekamy na Kostala jak odpali. Dwie eksplozje to chyba jednak za duzo.
|
rozumiem ze w sytuacji w ktorej jestesmy - gdzie ucielko juz pol skladu to stac nas na odpalanie po kilku trenimngach podobno bardzo utalentowanego , mlodego i perspektywicznego chlopaka

? kiedys Pyzdra tez ocenial zawodnikow po tym jak chodza po schodach , czy odpalil go moze mistrz trenerski Stolarczyk czy stary wyjadacz na fotelu dyrektorskim Glowa


? rozumiem wszystko, ale po kilku treningach

