Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82538
Stary 22.06.2018, 12:26
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Niech zaczna od B klasy ;-)
Swoją drogą szkoda, że u nas nie ma jak w Portugalii czy Hiszpanii, że rezerwy klubu mogą grać w I lidze. Inna sprawa czy jakiekolwiek rezerwy by się tam wogole dostały... Ewentualnie rozwiązanie angielskie z ligą rezerw (tam chyba do lat 23?).
Odpowiedz cytując