funkykoval napisał(a):

|
Niech zaczna od B klasy ;-)
|
Swoją drogą szkoda, że u nas nie ma jak w Portugalii czy Hiszpanii, że rezerwy klubu mogą grać w I lidze. Inna sprawa czy jakiekolwiek rezerwy by się tam wogole dostały... Ewentualnie rozwiązanie angielskie z ligą rezerw (tam chyba do lat 23?).