Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82468
Stary 17.06.2018, 09:48
Sebak napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co się dziwić Cueście. Na takie warunki to mógłbym ja się zgodzić, a nie on. Śmiech na sali.
To klubowi nie ma co sie dziwic. Z taka bombą tykajacą o jakiej sie mówi na twiterwch to nikt normalny nie dałby lepszych warunków tymbardziej w sytuacji takiej jak nasza.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując