Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82440
Stary 15.06.2018, 23:03
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie kumam zagrania z Cuesta...

Ściągamy gościa, co oznacze, ze jest w naszym zasiegu finansowym - gra, sprawdza sie, okazuje sie najlepszym bramkarzem od kilku lat... i co i nagle za drogi? Nie wiem czy kontuzjogenny? Nie kumam. Sa dwie opcje:

- z kasa jest duzo gorzej niz rok temu

- jakosc/kasa plus kontuzja lina wiec uznaja iz pozorant ręcznik Buchalik jest ok...

Dramat kolejny.
Tak, z kasą jest gorzej niż rok temu. Za dużo było tych Iberyjczyków jak widać.
(Uzależniony jesteś od tych Hiszpanów czy jak?)

Po co nam kolejny bramkarz? Jest Buchalik, jest Lis - po co zatem drogi i chory na kręgosłup Cuesta? Żebyś ty miał zabawę z Hiszpanów w których sie zakochałeś? Jakbyś nie zauważył zmieniamy politykę kadrową. Będzie taniej, a kadra będzie mniej liczna.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując