Martinus napisał(a):

To czy Kiko był słaby jako trener to okaże się gdy zespół obejmie Moskal czy Sobolewski. Porównamy.
To czy Junco był dobry czy słaby porównamy przy nowym dyrektorze, jeśli ten przyjdzie. Zakładając porównywalne środki porównamy kto sprowadzał lepszych zawodników.
|
od mieszania herbata nie stanie się słodsza...
Poza tym według mnie w naszej śmiesznej lidze nic nie jest pewne... i tak naprawdę od czasów Moskala stoimy w miejscu... za to płacimy kilku trenerom na raz... w końcu kto bogatemu zabroni
Zamiast zajmować się poważnymi sprawami to my tracimy siły i czas na kolejne rewolucje...